Integracja

Unikalna strefa mieszkańca

Unikalnym elementem Enklawy jest przyjaźnie urządzona strefa mieszkańca. Recepcja, salon klubowy oraz biblioteka z kącikiem karcianym i szachowym, to właśnie tu mieszkańcy spotykają się i uczestniczą w wykładach, pokazach lub zajęciach kulturalnych. Przytulne, klimatyczne wnętrze zachęca, by przy filiżance kawy czy herbaty spędzić miło czas w towarzystwie mieszkańców, przyjąć gościa lub w porze zimowej ogrzać się przy kominku. Do dyspozycji mieszkańców jest też pracownik recepcji – Pani Lucyna, która zawsze ma jakąś ciekawą propozycje spędzenia czasu.

Rekreacja

”Więcej>>>”

Centralnym punktem Enklawy Kryształowej jest wspólny teren parkowy z kącikiem wypoczynkowym, ławeczkami, oświetlonymi ścieżkami spacerowymi i fontanną co również sprzyja nawiązywaniu sąsiedzkich relacji.

Sport i rehabilitacja

Trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i soboty o godz. 9.30, jak tylko pozwala na to pogoda, mieszkańcy wyruszają na godzinny nordic walking pod okiem wykwalifikowanej instruktorki.

W Bażantowo Sport seniorzy uczestniczą w zajęciach aqua aerobiku, medical fitness uczęszczają na tenis i inne zajęcia ruchowe.

”Mniej>>>”