Bezpieczeństwo

Pomoc na wyciągnięcie ręki

Na co dzień

W drobnych sprawach nie zależymy od innych osób. Mieszkańców w ich codziennych potrzebach wspiera pani Lucyna, która zawsze jest w gotowości do pomocy. Serwis świadczony jest przez wykwalifikowanych i zaufanych pracowników, którzy służą wsparciem w żaden sposób nie ingerując w prywatność mieszkańców

W nagłej sytuacji

”Więcej>>>”

Z każdego miejsca mieszkania jest możliwość wezwania pomocy jednym przyciskiem tzw. „guzik życia” lub uzyskać konsultację medyczną specjalisty. W większości problemów zdrowotnych oferujemy możliwość skorzystania z usługi opiekuńczo medycznej. >>> Więcej – „Zdrowie”

Dobre Warunki mieszkaniowe

Mieszkania spełniają wymogi osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Łazienki umożliwiają montaż bez-brodzikowych kabin, poręczy i osprzętu dla osób niepełnosprawnych. Każde mieszkanie ma dostęp do balkonu przez szerokie bez-progowe drzwi.

Wygodne i bezpieczne otoczenie

Osiedle Bażantowo oraz jego otoczenie pozbawione są jakichkolwiek barier architektonicznych. Cały kompleks jest ogrodzony i monitorowany. Zastosowany system kart magnetycznych umożliwia swobodne poruszanie się po Enklawie. Przestronne klatki schodowe wyposażone są w antypoślizgowe posadzki, poręcze oraz cichobieżne windy.

”Mniej>>>”